KONST / Litografier / Färglitografi 14366504
nr 1436 6504
Färglitografi
Miodrag Dado Djuric. Signerad, numrerad 53/75. Färglitografi, bildmått: 50x65, yttermått inklusive ram: 73x89 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:17:21
4/12 10:00:48
300 kr
6/12 18:12:21